Tiskové prohlášení Amnesty International – Ďábelské homo-lobby

Los Angeles Journal
Před nedávnem mě v noci navštívil samotný Satan. Slovo dalo slovo a já se stal hlásnou trobou ďábelské homo-lobby Amnesty International. Prováděl jsem nevýslovné věci… Uplácel jsem, lhal jsem a dokonce jsem vzal lidský život.

Můj příběh začíná prosazením postupného snižování lidské populace. Za tím účelem, vláda na můj popud začala přimíchávat jistě chemikálie do pitné vody. Tyto chemikálie mají vliv na lidský mozek a sexuální orientaci jedince. Nevyhnutelně v dalších desetiletích dojde k růstu hnutí LGBT. To ale není vše…

Jako by toho nebylo málo, tak v posledních dnech jsem prosadil i liberalizaci potratů. Ano… Toto vraždění tisíců nevinných ještě nenarozených dětí každý den je naše dílo. Proč ptáte se? Je to prosté. V čele světa již brzy bude stát jen úzká skupina jedinců. Samozřejmě to jsou ďábelské neziskovky.

A ano… Uplácel jsem republikánské senátory. Oni jsou mými komplici v tomto ohavném činu. Ale aní úplatky by mi nezajistily výhru. Musel jsem i zredukovat počty republikánských senátorů, kteří by mohli tyto ďábelské plány zastavit. Jedná se konkrétně o senátora Ondřeje Tichého. Jednoho večera jsem váženého senátora vylákal ven. Senátor Tichý pod vidinou aperitivu v příjemné společnosti opravdu dorazil na plzeňské nádraží, kde skončil jeho plodný avšak krátký život. Skončil pod vlakem.

Nezískal jsem toho moc. Já ani moc nežádal. Stačil mi nový smartphone (Iphone X) a teplé hnízdečko na South Beach v Miami.

Nyní je už pozdě, aby kdokoliv tuto mašinérii zastavil…

Ničeho nelituji.

Ondřej Woznica, Amnesty International

Aktualizováno: 15.09.2017