Nekalé praktiky mezi demokraty

The Wall Street Post<

Demokratický kandidát na sněmovního whipa, Jan Procházka, se na úkor další kandidátky, Petry Hubatkové, snažil vydobýt si místo v televizním přenosu.

Ctihodný poslanec Jan Procházka své kolegyni vrazil takzvaně „kudlu do zad“, když za jejími zády domluvil rozhovor do TV ČMAK a o tomto kroku ji nejenže neinformoval, ale přímo řekl, že „se [ctihodné kandidátce Petře Hubatkové] do debaty nechce“. I přes nesouhlas paní poslankyně měl ale iniciativu se v televizi objevit a poskytnout samostatné interview. Petra Hubatková se o chystané debatě musela dozvědět až od reportéra naší televize.

Další, pro běžné lidi nepochopitelný problém, se ukázal při domluvě o času debaty. Redakcí TV ČMAK bylo navrhnuto, a panem poslancem odsouhlaseno, že se kandidáti dostaví do vysílání v 17 hodin. Pan poslanec ale ukázal své čestné gentlemanské praktiky a Petře Hubatkové sdělil, aby přišla do redakce TCK ve 20:00. Ta musela být opět vyvedena z omylu členem redakce.
Pokud se pan poslanec nestydí takto podrazit členku své strany, se kterou sdílí vzájemné „demokratické hodnoty“, co dalšího od něho můžeme čekat v budoucnu?

The Wall Street Post


Aktualizováno: 13.09.2018