Redakce deníku: losangelesjournal@americkykongres.cz

Ctihodný kongresman Malina v posledních hodinách předvádí názorové veletoče. Hned z rána se hrdě bije do prsou, že je pravý demokrat a o několik hodin později již prohlašuje: „Zvažuji, že přejdu k jiné straně.“ Nástroji kolegy Maliny jsou pouze lživá, zavádějící fakta a obstrukce. Amnesty International hořce lituje, že zájmy amerického lidu jsou reprezentovány touto   Číst dále

Jednání výboru pro justici nabralo nečekaný zvrat. Demokratická strana bodla svým voličům nůž do zad. Velmi, velmi hluboko do zad. V minulosti musel přijít Edward Snowden, aby otevřel americké veřejnosti oči a američtí občané budou svého hrdinu potřebovat znovu. Nově přijatý zákon skrývá kybernetické operace nejen před veřejností, ale i před jakýmikoliv pokusy o kontrolu.   Číst dále

Kauza urážení zvláštní vyšetřovatelky kongresu Michaely Tobolové se znovu otvírá. Sama vyšetřovatelka si nám postěžovala na chování některých představitelů republikánské strany.

Izrael byl, je a snad i bude jedním z nejdůležitějších spojenců USA. O to, aby Izrael byl naším spojencem se na čtvrtečním jednání Výboru pro zahraniční vztahy bude starat i U.S. Global Leadership Coalition.

V odpoledních hodinách na jednání výboru pro zahraniční vztahy ohledně vztahů Ameriky s Kubou se stal podivný jev. Se slovy: „všichny republikáni bez výjimky poprosím, aby šli se mnou!” si zvláštní vyšetřovatel Konstantin Sulimenko vytáhl všechny ze strany republikánů ze sálu.

V úterý dopoledne proběhly volby stranických whipů, dohodovacího výboru a výboru pro jednací řád. Slyšeli jsme velmi výrazné a zajímavé projevy kandidátů z obou stran a s jedním z nich jsme si popovídali před vyhlášením voleb. Jan Procházka, nyní člen sněmovního výboru pro jednací řád, má na starost výbor pro energii a hospodářství..